Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği

Ayvalik pir sultan abdal derneği ve Edremit pir sultan abdal derneği yönetimi bu bi eleştiridir. Bu bi haykırıştır, gerçekleri herkesin okuması ve bilmesi için kaleme alınmıştır.

Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği

Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği

 Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği
Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği

Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği. Ayvalik pir sultan abdal derneği ve Edremit pir sultan abdal derneği yönetimi bu bi eleştiridir. Bu bi haykırıştır, gerçekleri herkesin okuması ve bilmesi için kaleme alınmıştır.

Edremit ve ayvalık pir sultan abdal derneğini takip edip destekliyoruz. Sivas katliamını bizde lanetliyoruz. Bizde insan öldüren ve insan ölümüne sebep ve vesile olanlari lanetliyoruz. Peki siz lanetliye biliyormusunuz ?

Ayvalık Psakd Derneği Edremit Psakd Derneği

Bi hafta önce ayvalık psakd dernek kongresi vardı. Yeni seçim oldu eski başkan güven tazeledi ama çocuklarımızı uyuşturucu ile zehirliyenler. Ve uyuşturucu ticaretinden kardeşi ve 2 oğlu içerde yatan şahısla boy boy resimler çektirdiniz.

Birde yetmezmiş gibi o şahsı kendi içinizde çağırıp kongreye davet ederek uyuşturucu ticareti yapanlarla sarmaş dolaş oldunuz. Nice çocuklarımızı kaybettiğimiz ve nice çocuk yaşda uyuşturucudan ölen minik yavrularımızı görmezden gelip. Hala uyuşturucu ticaretinden 2 oğlu ve bi kardeşi burhaniye kapalı ceza evinde olan şahısla fotoğraflar verdiniz.

Artık Açın Gözlernizi Ve Gerçekleri Görün

Davet ettiniz hiç vicdanınız sızmalamadımı hiç o uyuşturucudan ölen çocuklar gözünüzün önüne gelmedimi nasıl bi vicdansizlikdir, Nasıl öyle bi gaflet içine düştünüz. Yada görmezden geldiniz gencecik selvi boylu fidan gibi gençlerimizi toprağa verdiklerimizi nasıl görmezden gelip böyle bir gaflet ve dalelete meydan verdiniz.

O şahsı sırf alevî yada bi vakıf başkanı olarak görmeniz bile bi utanç vesilesidir öyle çocukları zehirliyenler nasıl baş tacı edip bulundugunuz ortama alırsınız bizim nasilki madımak olayını lanetledigimiz gibi sizinde gencecik fidan gibi gençleri zehirliyen bu aciz zavallı boş insanı lanetliye biliyormusunuz ?

Nasıl olurda yada hangi akıl fikir ile yanınıza alıp da boy boy resim çektirirsiniz alevilikte can alan cana kıyanla can alınmasına vesile olan aynı şey değilmi.

Mal para şan şöhret makam Mevki pesinde koşan çocukları ve kardeşi uyuşturucu ticareti yapmakdan şuan cezaevinde. Bulunan bir insanı alevide olsa aranızda barındıra biliyorsunuz. Davetlere çağırabiliyorsunuz hayretler içinde izliyorum ve umut ediyorumki aynı gafleti tekrar yapmamanizi umuyorum.

Lütfen yazıma alınmasın sadece içimden geçenleri eleştirmek amacı ile yazdım

Edremit Haberleri Körfez’inin en çok tıklanan Edremit haber sitesi

Sizden gelenler. Sizlerde yayınlamasını istediğiniz haber niteliği taşıyan yazılarınızı gönderin yayınlayalım edremithaberler @gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.