Bazı köpekler havliyor

Çobansız köyde değneksiz gezen misali, boynuna taktırdığı tasmanın çekilmesiyle havlayan, kurt görene kadar ulumayı iş zanneden çakal bozmasına sözüm.

Belediye başkanından 3 kuruş daha fazla alabilmek için kaç kemik yaladığını da, alamayınca nasıl salya sümük ağladığını da iyi biliriz, merdiven altında ayı gibi yatıp para aldığın günleri de biliriz.

Bak ilk ve son kez uyarayım. Bir daha uyarma gereği duymadan dalarım.

Beni dellendirme sakın. Otel odalarında kimlere kadın taşıdığını en yakın dostların yazdı. İnkar bile edemedin.

Öyle dellenirim ki; kemik sıyırmak için dadandığın belediye kapısından bile giremez olursun. Sen ve senin zihniyetindekiler sadece yalamayı bilir. Sana dudağını uçuklatacak şeyler yaşatmak zorunda kalmayalım.

Senin yalamalığını yaptıkların elimizi sıkmak için uğraşır durur dişleri takma köpek. Bunu bile bilmezsin zavallı yürüyen bidon.

Girdiği helada totosunu yıkayamayan zavallıları hedefime almak istersem eğer şehrin tamamı gelse elimden alamaz.

Aşağılamaya kalktığın kişi daha düne kadar büyükşehirden bana ekmek çıkart abi diye yalakalık edip kapısında beklediğin insan. Tasmalı çakal olunca insan dün kapısında beklediklerini unutuveriyor ne yazık ki.

Bak bugün en sıkı takipçilerin uyuşturucu tacirlerinin yakınları, müptezeller. Düştüğün lağım çukurunda ilelebet kalmaya mahkum halinle ne kadar hırlarsan hırla.çakalların sesi kurt sahaya inene kadar.

Hadi bakalım bundan sonra sana sıyıracağın kemik bile verdirtmeyeceğim. Gerekirse uzatılan o elleri tutup seni düştüğün lağım çukurunda sonsuza dek bırakacağım.

Ya haddini bileceksin ya da o çukurda boğulacaksın.

levent mercan ve ezberbozan medyadan alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.