chp ve selman hasan arslan a sorular

chp ve selman hasan arslan a sorular

Levent Mercan2 Ekim, 01:59

CHP VE BİZİM SELMAN’IN ACİLEN CEVAPLAMASI GEREKEN SORULAR

Edremit’te CHP’li uyuşturucu şebekesi ile bağlantıların var mı Selman Hasan Arslan?

Baş harfleri yazılı isimlerle anılanların yakınlarıyla nasıl bağın var Selman Hasan Arslan?

Bu isimlerin siyasi rantını kovalayan bazı aile fertlerinin Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Vakfı ile bağları ne Selman Hasan Arslan?

Hani seçimlerde sana destek için SMS atan HBV vakfı var ya Selman Hasan Arslan, bu Cemevinin idarecilerinden olsun, mensuplarından olsun, senin ile yakınlığı ne Selman Hasan Arslan?

Bu aile ile anılan isimlerden senin başkan olarak seçilmenden sonra belediyede işe başlattığın isim var mı Selman Hasan Arslan? Var ise ismi ve görevini açıklarmısın Selman Hasan Arslan?

Zeytinli’de düzenlenen BİZİM Fest organizasyonuna ne kadar belediye bütçesinden para aktardın Selman Hasan Arslan? Bizim fest etkinliği ile bu isimlerin nasıl bağı var Selman Hasan Arslan?

Sentetik uyuşturucu haplar, esrar, uyuşturucu öğütücü makine, nakit paralar, silahlar ve mermiler… Selman Hasan Arslan uyuşturucu çetesi olmayı geçmiş sanki silahlı ordu gücüne dönüşme sürecine girmiş bu yapıda isimleri geçen aile ile nasıl bir bağlantın var Selman Hasan Arslan? Mesela HTS kayıtların incelense son 6 ayda görüşmen çıkar mı Selman Hasan Arslan?

Çember daralıyor Selman Hasan Arslan. Edremit Halkı senden kamu vicdanını rahatlatacak açıklama bekliyor. Şahverdi ailesi ile olan bağlarını çıkıp açıklayacakmısın?

Zeytinli’de vaktiyle başkanlık yaptığın dönemden bugüne Şahverdi ailesinin bazı fertleri ile olan bağlarına ulusal basının ilgisi artarsa ne yapacaksın Selman Hasan Arslan?

Mesela Kılıçdaroğlu Bizim fest etkinliği ile bu şebekenin bağlarını merak eder mi?

Edremit Emniyetinin yaptığı operasyonda gözaltına alınan isimler ve ele geçirilenler:

U. H. Ş
G. Ş
M. Ş
O. K
25.248 adet uyuşturucu hap
0,98 gr esrar maddesi
1 adet uyuşturucu öğütme aparatı
24,765 TL para
3 adet ruhsatsız tabanca
1 adet boş şarjör
343 adet farklı tabancalara ait mermi

ezberbozan medya ve levent mercan yazısından alınmısdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.