Edremit Haberleri Önemli Açıklama

Değerli dostlarımız sitemiz bir günlük ara vermiş durumda. Sitemizin elimizde olmayan teknik aksaklıklardan dolayı bir günlük ara vermiş ve kapatmış bulunmaktayız.

Edremit Haberleri Önemli Açıklama

Edremit Haberleri Önemli Açıklama

Edremit Haberleri Önemli Açıklama
Edremit Haberleri Önemli Açıklama

Edremit Haberleri Önemli Açıklama.Değerli dostlarımız sitemiz bir günlük ara vermiş durumda. Sitemizin elimizde olmayan teknik aksaklıklardan dolayı bir günlük ara vermiş ve kapatmış bulunmaktayız.

Çünkü server ve Host değişimi yaptık daha kaliteli daha çok insanlar girdiğini için serverimizi ve hostumuzu değiştirmek zorunda kaldık. Ortalama günde 2500 kişi sitemizi ziyaret ediyor. Şu anda bizim sitemize giriş yapıyor ve günde 2500 kişi. Şu anda bizim eski hostumuzu Kaldıramadı yani kapasitesi yetmediği için şimdi yeni bir Host firmasıyla anlaştık. Şu an için yeni bir host firmasıyla anlaştık. Daha büyük daha güzel daha hızlı bir site yapabilmek için elimizden geldiği kadar imkanlarımızı zorlamaya çalıştık. Sonunda yeni bir host firması ile anlaşma yaparak sitemizi tekrar faliyete geçirdik.

Bunu da başaracağımıza inanıyoruz.

Balıkesir Edremit çevresinde günde 2500 kişi az kişi değil onun için elimizden geldiği dilimizin döndüğü kadar gerçekleri yazmaya devam edeceğiz. Çünkü insanların gerçek yüzünü anlatmaya insanları çekinmeden korkmadan kimin ne olduğunu neler yaptığını Nasıl yaptığını yazmıya devam edecegiz.

Her kim ne yaparsa yapsın iki defa düşünsün.İyi yaparsa her zaman yanındayız. Elimizden geldiği kadar desteklemeye Elimizden geldiği kadar imkanlar sunmuya çalışacağız. Elizden geldiği kadar reklamını biz yaparız. Ama halkı soyan dolandıran iki yüzlü namussuz şerefsiz haysiyetsiz ve cibiliyetsiz insanları da karşısında durmak da çekinmeyiz.

Çünkü insanlar haksız kazanç dolandırıcılık rüşvet haraç Şudur budur işte ne girerse buradan açık ve net bir şekilde de yazmaktan kimseden çekinmeyiz.

Bu da böyle bilinsin herkes ayağını denk alsın Herkes ne yapması gerektiğini iki defa düşünsün. Öyle yapsın kimseyi mahçup bir yerimiz olmadı kimseye eyvallahımız olmaz.

Bu site açık ve net bir şekilde herkese her şeyi açık bir şekilde yazmaya devam edecektir. kimse tehdit şantaj Şudur budur umrumda değil.

Çünkü email adresinize gelen tehditler şantajlar bize vız gelir tırıs gider. Biz öyle email adresine atılan tehditler şantajlara boyun eğmedik eğmeyiz Saygılarımızla Edremit Haber Ekibi

Edremit Haberleri Körfez’inin en çok tıklanan Edremit haber sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.