Edremit Yeni Yıla Teksas Gibi Girdi

Edremit 2020 yılına silah sesleri ile girdi 31 aralık gecesi saat 00.00 da edremitin ibrahimce mahhalesi ce toki evlerinden silah sesleri yükseldi.

Edremit Yeni Yıla Teksas Gibi Girdi

Edremit Yeni Yıla Teksas Gibi Girdi

Edremit Yeni Yıla Teksas Gibi Girdi
Edremit Yeni Yıla Teksas Gibi Girdi

Edremit Yeni Yıla Teksas Gibi Girdi.Edremit 2020 yılına silah sesleri ile girdi 31 aralık gecesi saat 00.00 da edremitin ibrahimce mahhalesi ce toki evlerinden silah sesleri yükseldi.

Adeta kulakları tırmalıyan silah seslerini etkisi ile halk adeta panik içinde dışarıya çıkdı ve ne oluyor diye etrafa bakınmaya başladı.

Edremit ibrahimce mahalesi ve toki evlerinde silahını çeken ateş etmiye başladı. Çevreden büyük tepkiler toplayan havaya ateş etme sonucunda her hangi bir can kaybı yaşanmadı.

Edremitte yaşanan kadın cinayetleri neden bu kadar fazla olduğu edremit 2020 yılana girerken her yerden silah sesleri gelmesi. Sebebi ile daha net şekilde anlaşıldığı iddaa edilmekdedir. Çünkü il emniye ve jandarma emniyetin yaptığı araştırma ve başkınlarda. Her gün en aşağı 3 yada 5 silah yakalanıp kolluk güçleri el koymakdadır.

Emniyet ve jandarma kolluk güçleri çalışmaları ne kadar yoğun şekilde çalışma teknik takip ve ihbarları değerlendirsede. Bu konuda dün geceki silah seslerinden yetersizkaldığı çevredeki halk tarafından ima edildi

Edremit Haberleri Körfez’inin en çok ziyaret edilen EdremitHaberler Com Haber sitesi Balıkesir Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.