SELMAN BAŞKANLIK SANA 5 NUMARA BOL GELDİ.

SELMAN BAŞKANLIK SANA 5 NUMARA BOL GELDİ.

Selman hasan arslan
Edremit belediyesi hasan salman arslan

BAŞKANLIK YAPTIĞINI ZANNETTİĞİN BELEDİYEDE MERMİLERDEN ZOR KURTULUYOR, BESLEME BASINA YALAN HABER YAPTIRARAK PAÇAYI KURTARMAYA ÇALIŞIYORSUN

https://www.facebook.com/179885095370400/posts/3702993283059546/

BENCE İSTİFA ET Ki EDREMİT’E HUZUR GELSİN

Seçildiği günden beri her gün bir hadise. Belediye devlet geleneklerinden çok uzak halde birilerinin çiftliğine dönüştü.

Daha 3 ay olmadan alınan satış kararları ve satma becerisine dahi sahip olamadıklarının ortaya konulması.

CHP içinde uyuşturucu kaçakçılığından tutuklanmış isimlerin belediye üzerinden rant hesaplarına bulaşması.

Siyasi kin ile emekçilerin işlerinden edilip ekmekleriyle oynanması.

Belediyede mezhepsel ayrılık güdülerek uygulanan mobingler ve etnisiye üzerinden belediyenin terör örgütleriyle anılan isimlerle sürekli yanyana gelmesi.

Bu sabah da yetmezmiş gibi belediye içinde silahların ateşlenmesi ve 1 kişinin başkan yardımcısı odasında silahlı çatışma ile yaralanması.

Güvenlik geçişlerini siyasi şov yapma hırsıyla kaldırıp bugünkü silahlı saldırıya zemin oluşturulması cidden derinleştirilerek araştırılması gereken konu. Belediye başkan yardımcısı Tayfun Gerkuş’un odasında yaşandığı iddiasıyla hedef şaşırtılan silahlı çatışmada Y. Y. yaralanırken çatışmaya giren diğer isimler A. R. Y ve soyismini henüz öğrenemediğimiz T. İsimli şahıslar olaya karıştı. Oysa ki asıl hedef Selman’ ın ta kendisi.

Siz belediye yönetmek için mi ortaya çıktınız yoksa belediyeyi teksasa çevirmek mi projeniz? CHP’li Uyuşturucu satıcıları belediyede cirit atıyor. Elinde silah herkes belediyede cirit atıyor. Belediye çalışanları aleni her an hedef halindeler. Birbirleri ile husumeti olan sözde ittifak projesi içinde yer alan bazı isimler kendi silahlı korumalarıyla dolaşmakta.

Selman başkan Edremit sana 5 numara büyük geldi anlaşılan. Bir an önce o koltuktan kalk ki ortalık kan gölüne dönmeden Edremit huzura kavuşsun.

Ezberbozan mecmuası ve levent mercan yazısından alıntıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.