TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl adam kaldırttı

Şuan Edremit belediye Başkanı Hasan Selman arslan,ın Edremit belediye başkan yardımcılığı yapan TÜMDENİZ ÇELEBİ kimlere hizmet ettiği ve kimlerle sarmaş dolaş olduğu ve yine edremit belediye başkanlığı Görevinde bulunan seçim sürecinde mikrofonların açık unutularak oylar kürdüstana diyerek alanen bir şekilde kimlerle kol kola olduğu ve kimlerle yürüdüğü açık ve net bir şekilde anlaşılmakdadır.

TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl adam kaldırttı

TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl adam kaldırttı

TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl adam kaldırttı
TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl adam kaldırttı

TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl dağa adam kaldırttı Edremit belediye başkan yardımcılığı görevinde bulunan tümdeniz çelebi. Edremit belediyesi belediye meclis yedek üyesi chp kendi içinde olan bir vatandaşı nasıl dağa kaldırdı. silah zoru ile konuşturduğu. Bu videoda açık ve net şekilde görülmekdedir

TÜMDENİZ ÇELEBİ dağa nasıl adam kaldırttı

Şuan Edremit belediye Başkanı Hasan Selman arslan,ın Edremit belediye başkan yardımcılığı yapan. TÜMDENİZ ÇELEBİ kimlere hizmet ettiği ve kimlerle sarmaş dolaş olduğu ve yine edremit belediye başkanlığı. Görevinde bulunan seçim sürecinde mikrofonların açık unutularak oylar kürdüstana diyerek. Alanen bir şekilde kimlerle kol kola olduğu ve kimlerle yürüdüğü açık ve net bir şekilde anlaşılmakdadır.

Edremit haberler,e gelen Söylentilere Göre Edremit belediye başkanı selman hasan arslan,ın kankim dedigi seçim süresince ofisinden çıkmadığı. Ve kızını yanında özel sekleteri yapıp her görüşmede kızının bulunması edremit hacı bektaşı kültür vakfı başkanı olan. Ziya şahverdi nin 2 oglu birde kardeşi uyuşturucu ticareti yapmakda ve yapılan aramalarda tam 25 bin küsür uyuşturucu hap. Ve silahlarla yakalanıp şuan cezaevinde bulunduğu herkes tarafından bilinmekde olup hala chp içinde ve vakıfda aktif rol aldığı perde arkasından. Hasan salman arslanla yine chp kongresinde deleğe toplamak için kulisler yaptığı gelen bilgiler arasında yer almakdadır.

Edremit belediye başkanı HASAN SELMAN ARSLAN,ın bir tarafda gözü kara belediye meclis üyesini bile dağa kaldıracak kadar kendini kaybetmiş. Tümdeniz çelebi bir yanda uyuşturucu baronluğu yapanların bulunduğu. Bir belediye halka ne kadar hizmet verip ne kadar hakın yanında olur kamu adına bunların açıklığa kavusturulmasını istirham ediyoruz

Hbvakv Haberleri Körfez’inin en çok ziyaret edilen Haber sitesi Balıkesir Haberleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.