Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz

Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz.HBVAKV Zeytinli Şubesi Zeytinli Cem Evi. Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı Zeytinli şubesi

Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz

Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz

Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz
Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz

Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz.HBVAKV Zeytinli Şubesi Zeytinli Cem Evi. Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı Zeytinli şubesi başkanı 2 oglu 1 kardeşi uyuşturucu ticareti yapmaktan. Dolayı edremit narkotik suçlarla mücadele kapsamında yapılan operasyonla tutuklanmış ve burhaniye kapalı cezaevine atılmıştır.

Ziya Şahverdi Açıklama Bekliyoruz


Aynı zamanda bu malûm şahıs’ın kızı olan bi zamanlar kasıla kasıla ben milletveki olacağım. Diye chp parti binasından ayrılmamış ve kendini chp millet vekili aday adayı olarak tanıtım ve kampanyalar yapmış aday olduğunu açıklamıştır.

Chp bu malûm zatın kızını chp millet vekili adayı göstermemiş tüm yaptığı propaganda reklam elinde patlamıştır. Ama bu malûm zatın kızı asla pes etmemiş chp yi dıştan fet edemiyorsan içten fet edelim. Felsefesi ile şuanki edremit belediye başkanina destek verebilmek için ALEVİ vatandaşlarımıza derneğin ismini kullanarak. Dernek adına belediye başkan adayı olan şahsa destek mesajı atmıştır.

Hani cemevi’ne siyaset sokmamıştınız Cemevi’ni siyaset arenası yaptılar

Cemevi’ni siyaset arenası yaptılar

Levent mercan

Bu attığı mesaj ortaya çıkınca kendini savunmak için dernek üyelerini toplamış bu mesajı ortaya çıkaran gazeteci yazar levent mercanı hedef alarak yanında halkin değimi ile b.. çuvalı olarak bilinen gazeteciden medet umarak açıklamalar yapmişdir.Gelin görünki yaptıkları ve açıklamaları destekleyecek hiç bi veri olmadığı için bi tiyatro sahnesinde kendileri çalmış kendisi oynamıştır.

Gelelim malum zatın kızına edremit belediye başkanının özel kalem müdürü makamına kadar yükselmiş adeta tüm mevkileri tepeden inme tırmanmıştır. Tüm kararları alma yetkisi varmış gibi hareket etmekte olduğu iddaa edilmistir. Gelin görünki herşeyi eline ayağına bulatırmış amcası ve iki kardeşi iki tanede yanına aldığı kişilerle uyuşturucu ticareti yapmak için çete kurma gafletinde bulunduğu iddaa edilmiştir.

Edremit Belediye Başkanlığı

Bu arada belediye başkani özel kalem müdiresi olan bu zatin kardeşleri ve amcası uyuşturucu ticaretinden yakalandikdan sonra. Edremit belediye başkanı tarafın dan görevden duyduğumuz duyumlara göre ücretli izine çıkarıldığı iddaa edilmiştir.

4 ay gibi bi süre edremit belediyesinden bu eski millet vekili aday adayı olan zat. Belediyeden uzaklaşmış altınkum daki emlak ofisinde yaz boyunca zaman geçirmiştir

Aradan geçen 4 ay gibi bi süre sonucu tekrar bu eski millet vekili aday adayı. Edremit belediyesi altinkum zabıta merkezinde edremit belediye başkanı emri ile iş başı yaptığı iddaa edilmiştir.

Şimdi edremit belediye başkanına soralım senin için destek mesajı atıp tüm dernek üyelerini toplayıp. Sana destek için belediye güvenlik müdürüne çokoprens yedirenlerle birlikde açıklamada bulunanlar. Seninle Ne alışverişi var kardeşleri amcası uyuşturucu ticaretinde tutuklanan. Eski millet vekili aday adayı olan kızı tekrar belediyeye neden aldin aranızdaki bağ nedir aranızdaki anlaşma varmı varsa nedir.

Zeytinli Hacı Bektaş Veli Anadolu vakfı


Gelelim malum zata Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı Zeytinli şubesi başkanı. Olan ve hala facebook adreslerinde dernek için yardım toplama ve yardım yapın diyen facebook sayfasında yardım kampanyası yapan yapılan çalışmalar da ve başında bulunarak.

Pozlar veren cem evimize şunu bunu yaptırdık yaptırıyoruz diyen zat hala facebook daki resim ve yazılarından gördüğümüz. Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı Zeytinli şubesi başkanlığı devam etmektemidir.

Zira dernek davetinde yanına aldığı biri oğlu içerde olan biride devamlı yanından ayrılmayan zat. İle birlikde dolaşan, bu zat hala Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı Zeytinli şubesi başkanlığında duruyormu.

Ayrıca dernekler masası tarafından denetlenmesi ve yıllardır gelen yardımlarla bitmiyen bi cem evi olduğu iddaa edilmekdedir. Gelen yardımların şimdiye kadar nereye gittiğinin de dernekler masası tarafından araştırılması için gerekli adli makamların faliyete geçip araştırması gerekmektedir.

Ayrıca söylentilere göre derneğe kimseyi üye yapmadığı ve üye yaptığı zaman kendisine rakip çıkacağı korkusundan kimseyi üye alımı yapmadığı iddaa edilmekedilmektedir.

Sokakda Küfürler Eden Başkan


Malum zatin Ağzı küfür lanet dolu her lafı küfür hakaret ve çevresindekilere hep küfreden birisi olarak bilinmekte olduğu iddaa edilmekde. Zira bulunduğu yerde hiç bir esnafın sevmediği kimsenin konuşmadığı. Selam vermediği, bir kişi olarak anlatıldığı sokak ortasinda ağza alinmiyacak küfürler ettiği iddaa edilmektedir.

Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı hala bu şahsı dernek üyeliğinden atmıyor. Derneğin bu kişiden ne çıkarı o varki bu zati dernekten uzaklaştırmıyor alevî halkımızın. Böyle bir insanın peşinde koşmaya ne kadar devam edecek.

Daha ne kadar o kutsal bi vakıf ve derneğin başında duracak çünkü Zeytinli Hacı Bektaşi Veli Anadolu vakfı. Genel merkezde halen zeytinli şube başkanı olarak görülmektedir. Dernek yöneticileri bu malûm, şahsı daha ne kadar genel merkez sitesinde ismini tutacaklar.

Balıkesir’in Edremit ilçesinde polisin uyuşturucu ile amansız mücadelesi sürüyor. Narkotik ekipleri aldıkları istihbarat sonucu takibe alarak durdurduğu iki araçta, binlerce uyuşturucu hap ve silah ele geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, Edremit Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından alınan istihbari bilgiye göre U.H.Ş. isimli şahsa ait 2 adet 34 plakalı araçlar ile uyuşturucu madde getirileceğinin istihbaratını alan narkotik ekipleri, araçları takibe aldı.

Gözaltına alınan şüpheliler emniyetteki işlemlerinden sonra adli makamlara sevk edilecek.

Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle çocukları ve gençleri zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edileceği öğrenildi.

Lütfen Bu Yazımı Yayınlarmısınız Rica Etsem Herkes Ziya Şahverdi Gerçeklerini Öğrensin Artık.

Sizden gelenler. Sizlerde yayınlamasını istediğiniz haber niteliği taşıyan yazılarınızı gönderin yayınlayalım edremithaberler @gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.