Ziya Şahverdi’ye Soruyorum

Ziya şahverdi yeni açılan ekonomi market açılışı 30 da diye yazmışsın ekonomi marketi kimlerle birlikde açıyosunuz ?.

https://www.edremithaberler.com/

https://www.edremithaberler.com/

Ziya Şahverdi’ye Soruyorum. Ziya şahverdi yeni açılan ekonomi market açılışı 30 da diye yazmışsın ekonomi marketi kimlerle birlikde açıyosunuz ?.

Ziya Şahverdi’ye Soruyorum
Ziya Şahverdiye Soruyorum
Ziya Şahverdi’ye Soruyorum

Ekonomi markette sizlere destek olan varmı edremit belediyesinin sizlere desteği varmı varsa ne kadar ?.

Ziya Şahverdi Edremit belediye başkani selman hasan aslanla kapalı kapılar arkasındaki halkın konuşmasına göre ortaklığınız varmi ?

2 oğlunuz ve bir kardeşiniz uyuşturucu ticaretinden şuan hapisde olduğunu herkes tarafından bilinmekte. Ekonomi marketi iki oğlunuz ve kardeşinizin uyuşturucu ticareti yaptığı. Paradan içinde katkı yada size o uyuşturucu ticaretinden pay verildi mi verildise ne kadardır?

Bizim fest organizatörü oğlun olduğunu herkes tarafından bilinmekte. İçinde uyuşturucu satıldığı idaa edilmekte eğer uyuşturucu satıldı ise bundan sizin haberiniz yokmu ?

Bizim fest emniyetten yer tasisi için yer temini için sizin görüştüğünüz duyumları gelmekte. Eğer siz görüşüp nufusunuzu kullanıp aldısanız içerdeki dönen olaylardan nasıl haberiniz olmaz?

Kamu adına bunları cevaplarını sizden bekliyoruz

2 oğlun ve kardeşin bir buçuk trilyonluk uyuşturucu ile yakalandı. Bu kadar büyük bi mevlayı 2 oğlun senin haberin olmadan yada sen kefil olmadan nerden buldu ?

Yakalanan aracın birisi kızınız dilhan şahverdi ismine kayıtlı olduğu söyleniyor. Neden kızının üzerine kayıtlı araçla gittiniz yoksa belediyede başkan sekreteri aranmaz diyemi ?

Levent mercan ezberbozan medya alintidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.